x
sadsad x
asdasd
+90 (322) 458 2224
info@3ka.com.tr
Yardım
Kategori Menüsü
Şampuanlar
Mane'n Tail At Şampuanı 946ML
Mane n Tail

Mane'n Tail At Şampuanı 946ML

BARKOD : 071409543641
Yorumları Oku (2) Yorum Yaz
92,00 TL
Tavsiye ederim - ,
4/ 5
Birkaç kullanımdan sonra saçlarınızın daha az döküldüğünü ve kolay şekil aldığını fark ediyorsunuz saçlar daha geç kirleniyor.
Harika bir şampuan - ,
4/ 5
Denemek amaçlı 1 adet istemiştik dün elimize ulaştı ve bugün 3 adet daha sipariş verdim inanın ilk yıkamada çok az bir miktar şampuan ile saçlardaki temizliği ve saç kremi kullanmadan boyalı saçtaki yumuşaklığı fark edebiliyorsunuz 3 ka bize böyle ürünleri Amerika ya gitmeden alabilmeyi sağladığınız için teşekkür ederiz.
24 Fiyatı Düşünce Haber Ver
 

Mane'n Tail At Şampuanı 946ML


Boyut: 946ML

Amerika'lı kadınların tercihi Mane'n Tail At Şampuanı şimdi Türkiye'de...

Atların kullanımı için geliştirilen At Şampuanının atlardaki etkisi bakıcılar tarafından fark edilince, zaman içinde insanlar tarafından kullanılmaya başlanmış ve bu nedenle insanlar için yeniden formüle edilmiştir. Görülen güzel etkiler sonucunda At Şampuanı satılan ülkelerde bayanların ve ünlülerin vazgeçemediği bir şampuan haline gelmiştir.

Mane 'N Tail At Şampuanı Straight Arrow, Inc firmasının bünyesinde Amerika'da üretilen bir markadır. Straight Arrow, Inc firması 1970 yılından beri yüzlerce çalışanıyla Amerika'da büyüklü küçüklü birçok firmayla ve mağazayla çalışmalarına devam etmektedir.

Kendine özel zenginleştirilmiş protein formülü barındıran Mane'n Tail At Şampuanı, yumuşak parlak ve kolay şekil alan saçlara kavuşmasına aynı zamanda saç dipleri ve kafa derisinin daha iyi temizlenmesine yardımcı olur.

Mane 'N Tail At Şampuanı saçların yağlanmasını geciktirir, kepek, saç kırılması ve yıpranmayı önlemeye yardımcı olur. Kırılmış, yıpranmış saçların kısa sürede onarılmasına destek verir. Güçlendirilmiş temizleyici maddeler içeren yüksek köpüklü formülü ile saçınızı besler, nemlendirir, yumuşatır ve güçlendirir. Mikro zenginleştirilmiş ve PH dengeli protein formülü ile saça optimum parlaklık verir.

Kullanılan miktar seviyesi saçın uzunluğuna bağlı olarak değişir ve bol köpürtülerek kullanılması tavsiye edilir.

Özellikleri:
 • Saçların uzamasına yardımcı olur.
 • Saçların yağlanmasını geciktirir.
 • Saçlar daha parlak görünür.
 • Saçlar sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
 • Saçlar gür ve hacimli olmasına yardımcı olur.
 • Saçları daha uzun süre temiz tutar. Eğer önceleri saçlarınızı her gün yıkıyorsanız, bu şampuanı kullanırken, buna gerek kalmaz.
 • Saçların kırılmasını ve yıpranmasını önlemeye yardımcı olur.
 • Boyalı saçların kullanımına uygundur.
 • İçerdiği bileşenler insan cildine uygun olduğu için alerjiye neden olmaz.
 • İlk kullanımlarda, saç dibinin kaşınmasına neden olabilir. Düzenli kullanımda bu sorun ortadan kalkar.
 • Şampuanın ilk andan itibaren fark edilir hacim etkisinin dışındaki kalıcı etkileri 2 haftalık düzenli kullanım sonucunda elde edilir.

Ürün Etiketleri
Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.