Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution 30ML

Barkod : 769915191004
Ürün Kodu : 769915191004
799,95 TL
Fiyat Alarmı
799,95 TL

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution 30ML

Boyut: 30ML

Cilt Bakım Rutini 2. Adım Olarak Kullanılmalı.
İleri düzey bir peeling.

Neyi Nedefler?
Düzensiz Cilt Tonu, Dokusal Düzensizlikler, Donukluk.

Hangi Cilt Tipleri İçin Uygun?
Tüm cilt tipleri.

Hangi Formda?
Su Bazlı Serum.

Önemli Bileşenler:
Glikolik Asit, Laktik Asit, Tartarik Asit, Sitrik Asit, Salisilik Asit, Sodyum Hyaluronat Çapraz Polimer, Tasmannia Lanceolata Meyve/Yaprak Özü.

Sadece deneyimli asit eksfoliasyon kullanıcıları için uygundur.

AHA %30 + BHA %2 Peeling Solüsyonu, daha parlak, daha eşit bir görünüm için cildin birden fazla katmanını eksfoliye eder. Alfa-hidroksi asitler (AHA), beta-hidroksi asitler (BHA) ve asit kullanımıyla ilişkili olabilecek tahrişi azaltan üzerinde çalışılmış bir Tazmanya biberi türevinin yardımıyla, bu ev yapımı peeling cilt dokusunu eşitlemeye, gözenekleri temizlemeye yardımcı olur. Tıkanıklık ve düzensiz pigmentasyonu düzeltmeye yardımcı olur. Formül ayrıca rahatlık için hyaluronik asidin çapraz polimer formu, nemlendirme için pro-vitamin B5 ve ek koruma için siyah havuç ile desteklenir.

Not: Bu formül son derece yüksek konsantrasyonda serbest asit içerir. Yalnızca asitli peeling konusunda deneyimli bir kullanıcıysanız ve cildiniz hassas değilse kullanmanızı öneririz.

Bu formülün pH'ı yaklaşık 3,6'dır. Formülde kullanılan birincil AHA olan Glikolik Asit, 3.6'lık bir pKa'ya sahiptir ve pKa, asitlerle formüle edilirken dikkate alınması gereken en önemli husustur. pKa, asit mevcudiyetini ifade eder. pKa, pH'a yakın olduğunda, tuz ve asitlik arasında ideal bir denge vardır, bu da asidin etkinliğini en üst düzeye çıkarır ve cilt rahatsızlığını azaltır.

  • pH 3.50 - 3.70
  • Alkol, yağ, silikon, fındık ve gluten içermez.
  • Vegan içeriğe sahiptir.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Nasıl Kullanılır?
Yüz maskesi olarak kullanın ve temizledikten sonra, ancak serumlardan, yağlardan, süspansiyonlardan veya kremlerden önce kullanın. Haftada bir veya iki kez, ideal olarak akşamları, tamamen temiz ve kuru cilt üzerinde kullanın. Islak ciltte kullanmayınız. Parmak uçlarınızı kullanarak yüzünüze ve boynunuza eşit şekilde uygulayın. Hassas, pul pul dökülmüş veya zarar görmüş ciltlerde kullanmayın. Hem uygulama sırasında hem de durulama sırasında göz çevresine ve göze temas ettirmeyin. En fazla 10 dakika bekletin. Ilık su ile iyice durulayın. Ürünün cilt ile teması sınırlı sıklıkta veya sürede olmalıdır.

Uyarılar: Tahriş meydana gelirse, durulayın, kullanmayı bırakın ve bir uzmana danışın. Yalnızca hasar görmemiş cilt üzerinde belirtildiği şekilde kullanın. Kullanımdan önce yama testi yapılması önerilir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Güneş Yanığı Uyarısı: Bu ürün, cildinizin güneşe karşı hassasiyetini ve özellikle güneş yanığı olasılığını artırabilecek bir alfa hidroksi asit (AHA) ve bir beta hidroksi asit (BHA) içerir. Bu ürünü kullanırken ve sonrasında bir hafta süreyle güneş kremi kullanın, koruyucu giysiler giyin ve güneşe maruz kalmayı sınırlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.