sadsad x
asdasd
 • 0
 • 1
260,95 TL
Weiman
Weiman

Weiman Gümüş ve Bakırlar İçin Leke Çıkarıcı 473ML

BARKOD : 041598140204
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Weiman Gümüş ve Bakırlar İçin Leke Çıkarıcı 473ML


  Boyut: 237ML

  Weiman Gümüş ve Bakırlar İçin Leke Çıkarıcı renksiz, ağır kararmış gümüş ve bakırlara doğal güzellik verir. Işıltılı bir parlaklık elde etmek ve Weiman Gümüş Parlatıcısı veya Weiman Metal Cilası ile bu ürün, cila kullanımından sonra başka bir lekelenmeye neden olmaz. Fosfat içermez.

  Kullanım Şekli: Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Kauçuk eldiven giyin. Küçük eşyalar için bir metal olmayan kaba dökün ve 3-5 saniye boyunca kararmış eşyaları daldırın. Daha büyük eşyalar için bir cam veya seramik lavabonun üzerinde eşyanın kararmış alanlarına eşit dökün ya da bir sünger veya pamuklu bez ile kararmış alanlar üzerine uygulayın. Kara lekeler çıkardıktan sonra, sabun ve suyla eşyayı yıkayın. İyice durulayın ve lekelenmeyi önlemek için kurulayın. Son derece ağır karartı için, birden fazla uygulama gerekli olabilir. Paslanmaz (akşam yemeği bıçak takımları dahil) çelik, altın, alüminyum, pirinç, krom, cilalı yüzeyler, inci, kostüm takı veya mücevher taşları üzerinde kullanmayın. Antika gümüş ya da kasıtlı olarak okside desenleri kullanmayın. Ahşap, Formika marka veya içi kurumayan eşyalar için kullanmaktan kaçının.

  Weiman, Ulusal Over Kanser Koalisyonunu gururla destekler. Daha fazla bilgi edinmek için www.ovarian.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Uyarılar: İçindekiler zararlı olabilir. Gözleri tahriş edebilir. Cildi tahriş edebilir. Diğer kimyasallarla karıştırmayınız. Yutmayın. Göze veya cilde veya giysilere temas ettirmeyin. Koruyucu gözlük ve kimyasal maddelere dayanıklı eldivenler giyin. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

  İçindekiler: Sitrik asit, thiourea, C9-11 alkol, etoksile.

  İlk Yardım Müdahalesi: Gözlere temas halinde en az 15 dakika boyunca bol miktarda su ile hemen yıkayınız, derhal tıbbi yardım alın. Cilde teması halinde, bol su ve sabunla iyice yıkayın. Tahriş devam ederse, tıbbi yardım alın. Yutulduğunda, kusturmayın. Hemen doktor çağırınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.