sadsad x
asdasd
94,00 TL
Havale ile : TL   89,30
Weiman
Weiman

Weiman Kırmızı Şarap Leke Çıkarıcı 355ML

BARKOD : 041598000881
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Weiman Kırmızı Şarap Leke Çıkarıcı 355ML


  Boyut: 355ML

  Weiman 1941 yılından beri evlerde ilk lider yüzey bakım uzmanı olmuştur. Weiman Kırmızı Şarap Leke Çıkarıcı, toksin olmayan, çocuklar ve evcil hayvanların etrafında kullanmak için güvenli, kırmızı şarap, kahve, kan, perde, kıyafet ve döşemelerdeki koyu kırmızı meyve suyu lekeleri için özel olarak formüle edilmiştir. Taze, ıslak lekelerin veya kurumuş lekeler üzerinde kullanın. Fosfat içermez.

  Tavsiyeler: Giyim, halı, döşeme, masa örtüleri, peçeteler içindir.

  Kullanım Şekli: Kullanmadan önce göze çarpmayan bir alanda test edin.

  Kumaş ve Döşemelerde Kullanım Şekli: Üreticinin temizlik talimatlarını kontrol ediniz. Eğer temizleme kodu 'WS” ya da 'W” ise bu ürünü uygulamaya devam edin. Eğer temizlik kodu 'X” ya da 'S” ise kullanmayınız. Kadife, ipek, vinil, ahşap, keten, süet veya deri üzerinde kullanmayınız. Islak lekeleri temizlemeden önce, temiz, kuru bir bezle alanı kurulayınız. Kırmızı Şarap Leke Çıkarıcı Spreyi doğrudan lekenin üzerine sıkınız. Islak kumaşın üstünde uygulamayınız. Temiz, nemli bir bez veya sünger ile hafifçe kurulayınız, eğer gerekirse tekrarlayınız. Hızlı kurumayı sağlamak için ortamın havalanmasını sağlayınız veya kurutucu makine kullanınız. Halka etkisini önlemek için dış kenardan merkeze doğru kurutunuz.

  Halı Üzerinde Kullanım Şekli: Islak lekeleri temizlemeden önce, alanı kuru ve temiz bir bezle kurutunuz. Doğrudan lekenin üzerine sprey sıkınız. 2-4 dakika çözeltinin lekeye işlemesine izin veriniz. Temiz, nemli bir bez ile ya da sünger ile kurutunuz. Gerekirse tekrarlayınız. Kuruduğunda elektrikli süpürge ile çekiniz.

  Kıyafetler Üzerinde Kullanım Şekli: Doğrudan leke üzerine uygulayınız. 2-4 dakika çözeltinin lekeye işlemesine izin veriniz. Temiz, nemli bir bez ile ya da sünger ile kurutunuz. Leke çıkar çıkmaz yıkayınız.

  Depolama: Serin, kuru bir yerde saklayın.

  Weiman, Ulusal Over Kanser Koalisyonunu gururla destekler. Daha fazla bilgi edinmek için www.ovarian.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Uyarılar: Göz temasından kaçının. Göz teması durumunda, su ile yıkanın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.