sadsad x
asdasd
169,95 TL
Magic Shave
Magic Shave

Magic Smooth Kel Kafalar İçin Tüy Dökücü Krem 170GR

BARKOD : 072790000218
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Magic Smooth Kel Kafalar İçin Tüy Dökücü Krem 170GR


  Boyut: 170GR

  Jilet kullanmadan saçlarınızı kazıtmak mı istiyorsunuz?


  O zaman bu ürün tam size göre. Jilet kullanmanıza gerek kalmadan kel kafa stiline kavuşmanızı sağlar.

  Hafif taze kokulu.

  Hassasiyet Testi:

  Eğer bu ürünü ilk defa kullanıyorsanız bu testi uygulamanız gerekmektedir. Bu testi uygulamadan önce jilet yardımıyla veya başka bir tüy dökücü ürün kullanarak tıraş olduysanız tıraştan sonra 36 saat süre geçmesini beklemeniz gerekmektedir. Kafanızın küçük bir alanına uygulayın. 4 dakika bekleyin. İlgili bölgeyi kazımayın. İyice durulayın. Tahriş ve kızarıklık belirtisi yok ise 24 saat sonra aşağıdaki yönergeleri takip ederek ürünü kullanabilirsiniz.

  Kullanım Şekli:
  1. Saçlarınız 3mm den daha fazla uzun ise kullanmaya başlamadan önce saçlarınızı kısa bir şekilde kestiriniz. Kulak arkalarına ve ensenize vazelin uygulayınız. Tamamen kafanızın saç kısmını kapsayacak şekilde kalın bir tabaka halinde kremi uygulayınız.

  2. Zamanlayıcınızı 4 dakikaya ayarlayın. 4 dakikanın dolmasını beklerken ıslak parmak uçları ile kafa derisine masaj yapar gibi uygulayın. 4 dakika dolduktan sonra küçük bir alanda silerek test edin. Saçlar kolayca dökülmüyor ise bir kaç dakika daha bekleyiniz. Toplam bekleme süresi 7 dakikayı geçmemelidir.

  3. Yavaşça kremi ilk uygulamaya başladığınız alandan başlayarak nemli bir bezle temizleyin. Boyun ve kulak arkası ile yakından ilgilenin. Kafanızı iyice durulayın. Daha sonra iyice yıkayın. Herhangi bir bölgede saç kalmışsa bir sonraki uygulama 24 saat beklemeniz gerekmektedir.

  Uyarılar:
  Thioglycolate içerir. Yukarıdaki kullanım şekline dikkatle uyunuz. Bu ürün cilt tahrişine neden olabilir. Cildinizde iltihap, sıyrık ve yara var ise kullanmadan önce bir dermatologa danışınız. Sadece harici kullanım içindir. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde hemen su ile iyice durulayın. Tahriş devam ederse doktorunuza danışın. Çocukların ulaşabilecekleri yerlerden uzak tutunuz.
  İlk defa kullanacaksanız mutlaka hassasiyet testini uygulayınız.

  Bir sonraki kullanım için 24 saat beklemeniz gerekmektedir. Jiletle veya başka bir tüy dökücü ürün ile tıraş olduktan sonra bu ürünü kullanmak için 36 saat beklemeniz gerekmektedir. Terledikten sonra kullanmayınız. Kullanmadan önce kafanızı yıkamayınız. Uzun süre güneşe maruz kaldıktan sonra kullanmayınız. Alkol içeren bir tıraş ürünü kullandıktan sonra kullanmayınız. Sadece kafa bölgesi kullanımı için uygundur. Zamanlama aşırı tahrişi önlemek için kritik bir öneme sahiptir. Ambalaj ağızını sıkıca kapatınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.